Gvido Bērziņš

Fakultāte: TF

Amats: LLU SP Vadītājs

Tālrunis: 288 754 47

E-pasts: gvidoberzins@gmail.com

Moto:

Sazinies ja:

Ieva Vērpēja

Fakultāte: PTF

Amats: Biroja administratore

Tālrunis:

E-pasts: ieva.vrpj@gmail.com

Moto:

Sazinies ja:

Elīna Šterna-Stirne

Fakultāte: PTF

Amats: Biroja administratore

Tālrunis: 268 807 32

E-pasts: elina.stirne@gmail.com

Moto:

Sazinies ja:

Diāna Pužule

Fakultāte: TF

Amats: Sociālā virziena vadītāja

Tālrunis: 26 613 063

E-pasts: puzule.diana@gmail.com

Moto:

Sazinies ja:

Edgars Iecelnieks

Fakultāte: MF

Amats: Sporta virziena vadītājs

Tālrunis: 260 882 48​⁠​

E-pasts: e.iecelnieks@inbox.lv

Moto:

Sazinies ja:

Rihards Goldmanis

Fakultāte: ITF

Amats: Iekšējā virziena vadītājs

Tālrunis: 269 741 18

E-pasts: goldmanis.rihards@gmail.com

Moto:

Sazinies ja:

Arina Bičkova

Fakultāte: PTF

Amats: Akadēmiskā virzienā vadītāja

Tālrunis: 278 473 83

E-pasts: arina.bickova@gmail.com

Moto:

Sazinies ja:

Ella Sorokina

Fakultāte: VMF

Amats: Starptautiskā virziena vadītāja

Tālrunis: 29 586 616

E-pasts: sorokinella@gmail.com

Moto:

Sazinies ja:

Aleksejs Orlovs

Fakultāte: ITF

Amats: Portāla redaktors

Tālrunis: 28 881 215

E-pasts: aleksejs.orlovs1@gmail.com

Moto:

Sazinies ja:

Agnese Vasiļjeva

Fakultāte: LIF

Amats: Kultūras virziens p.v.i.

Tālrunis: 294 610 91

E-pasts: agnesev00@gmail.com

Moto:

Sazinies ja:

Linda Perkune

Fakultāte: PTF

Amats: Finanšu/Sponsoru virziens

Tālrunis: 28 646 198

E-pasts: linda.perkune@gmail.com

Moto:

Sazinies ja:

Ingus Pētersons

Fakultāte: PTF

Amats: PTF SP Vadītājs

Tālrunis: 27 885 828 

E-pasts: inguspetersons@hotmail.lv

Ilva Siliniece

Fakultāte: ITF

Amats: ITF SP Vadītāja

Tālrunis: 20 416 486

E-pasts: siliniece.i@gmail.com

Moto: ... mums vēl ir cerība.

Sazinies ja: .

Alvis Valpēters

Fakultāte: MF

Amats: MF SP Vadītājs

Tālrunis: 220 063 73

E-pasts: alvisrrr@gmail.com

Moto:

Sazinies ja:

Elvijs Brauns

Fakultāte: LF

Amats: LF SP Vadītājs

Tālrunis: 29 620 568

E-pasts: elvijs.brauns@gmail.com

Moto: .

Sazinies ja: .

Dāvis Grinevics

Fakultāte: TF

Amats: TF SP Vadītājs

Tālrunis: 288 483 98

E-pasts: davis83@inbox.lv

Moto:

Sazinies ja:

Sandija Ozoliņa

Fakultāte: LIF

Amats: VBF SP Vadītāja

Tālrunis: 203 930 66

E-pasts: sandijaozolina@gmail.com

Moto:

Sazinies ja:

Reinis Kļaviņš

Fakultāte: ESAF

Amats: ESAF SP Vadītājs

Tālrunis: 269 077 82

E-pasts: reinisklavins@gmail.com

Moto:

Sazinies ja:

Maira Mateusa

Fakultāte: VMF

Amats: VMF SP Vadītāja

Tālrunis: 299 684 16

E-pasts: maira.mateusa@gmail.com

Moto:

Sazinies ja:

LLU Fakultātes

Mūsu atbalstītāji