Studentu Dienas 2016

28.11.2016

Studentu diena 2016 tika aizvadīta 16.11.2016 “Jelgavas Kreklos”, kur studenti tika izklaidēti koledžas tipa ballītē. Tā kā pēdējos gados visu fakultāšu pašpārvaldes ir sākušas parādīt sevi no radošākās puses, izlēmām šo pasākumu atļaut organizēt kādai no tām. ESAF studējošo pašpārvalde ir vienota komanda, kas pat nedomājot pieteicās pasākuma organizēšanai.

Jau pēc pasākuma ESAF SP vadītāja Alīna Aminova mums stāstīja par piedzīvoto : “Ideja par koledžas stilu ienāca prātā pavisam ātri, apspriežoties ar pārējiem pašpārvaldes biedriem sapratām, ka tas varētu būt diezgan interesants pasākums. Sākām plānot, kā tas viss varētu izskatīties, bet sākumā bija jāapspriežas ar Jelgavas Kreklu īpašnieku, lai saprastu, ko vēlas redzēt viņš un ko spējam mēs. Pēc pārrunām sapratām, ka viņš ir apņēmības pilns, un ļauj mums izpausties un atbalsta visas mūsu idejas, kas bija liels atspēriena punkts mūsu idejām, jo zinot, ka mūs atbalsta gan LLU SP un Jelgavas krekli ir droša sajūta, ka ballīte izdosies.

Mūsu galvenā aktivitāte bija Beer pongs, diemžēl vietu skaits komandām bija ierobežots, bet ātri pieteicās visas komandas, tas bija patīkams rādītājs, ka par pasākumu jau daudzi ir informēti.

Apmeklētāji dejoja, fotografējās, dziedāja karaoke, vēroja spēli, piedalījās konkursā un baudīja atmosfēru. Pasākumam bija arī dress code, un, neskatoties uz to, ka bieži tieši šis faktors attur cilvēkus no pasākuma apmeklējuma, par šo reizi es tā neteiktu, visi izskatījās ļoti atbilstoši ģērbušies.

Pasākuma laikā jau dzirdēju daudzas patīkamas atsauksmes no apkārtējiem, arī visa pašpārvalde bija apmierināta ar paveikto darbu.  “

            Katra pasākuma organizēšana ir gan lieliska iespēja attīstīties, gan arī izaicinājums. Kā jau visiem studentiem paralēli pasākumu plānošanai blakus stāv studijas, taču pasākums bija visnotaļ izdevies. Plānojot pasākuma norisi ,ESAF SP rēķinājās ar lielu pasākuma apmeklētību, tādēļ centās nepārspīlēt ar konkursu un spēļu pārlieku lieku iesaistīšanu.

Apmeklētāju piesaistīšanai informācija par pasākumu ne tikai tika izvietota sociālajos tīklos, bet arī bija pieejama uz plakātiem katrā universitātes fakultātē un dienesta viesnīcā.

Pasākums aizritēja pozitīvā gaisotnē, neatstājot nevienu vīlušos. Gan ESAF SP gan citu fakultāšu studenti ar nepacietību gaida nākamo gadu un nākamo Studentu dienu pasākumu.

 

 

 

LLU Fakultātes

Mūsu atbalstītāji